Скарга - Всеукраїнський інтернет-сервіс http://skarga.info/ Тут розташовані скарги на недобросовісні компанії та неякісні послуги http://skarga.info/templates/prototype/i/logo.png Скарга - Всеукраїнський інтернет-сервіс http://skarga.info/ Скарга на Фокстрот http://skarga.info/complaint/item/id/7987/ Магазини електроніки Fri, 26 Oct 2018 13:57:50 +0300 неякісний товар - склад не відповідає дійсності http://skarga.info/complaint/item/id/6430/ Господарчі товари Sat, 10 Dec 2016 22:13:16 +0200 Неможливо дочекатися автобусу! http://skarga.info/complaint/item/id/6310/ Громадський транспорт Wed, 26 Oct 2016 00:03:17 +0300 Немає звязку http://skarga.info/complaint/item/id/6269/ Оператори Fri, 14 Oct 2016 20:17:03 +0300 як директор закрив штат одного магазину іншим і хто залишвся крайній http://skarga.info/complaint/item/id/6237/ Продовольчі магазини Wed, 28 Sep 2016 23:18:51 +0300 Оператор Life http://skarga.info/complaint/item/id/6094/ Оператори Fri, 29 Jul 2016 11:25:56 +0300 Поезд 064 Одесса-Днепропетровск http://skarga.info/complaint/item/id/6089/ Залізниця Tue, 26 Jul 2016 22:20:44 +0300 55 автобус http://skarga.info/complaint/item/id/6088/ Автосервіс Tue, 26 Jul 2016 18:33:51 +0300 ЗД Вокзал м. Умань http://skarga.info/complaint/item/id/6087/ Залізниця Mon, 25 Jul 2016 12:49:53 +0300 Зажрались http://skarga.info/complaint/item/id/6086/ Платіжні системи Mon, 25 Jul 2016 00:25:41 +0300 п.Купянск-Узловой http://skarga.info/complaint/item/id/6085/ Телефони Sun, 24 Jul 2016 10:05:34 +0300 Невідповідальні працівники на ст. Батятичі http://skarga.info/complaint/item/id/6084/ Залізниця Sat, 23 Jul 2016 11:14:08 +0300 Lenovo A319 http://skarga.info/complaint/item/id/6081/ Телефони Thu, 21 Jul 2016 13:16:24 +0300 Київенерго http://skarga.info/complaint/item/id/6080/ Комунальне господарство Wed, 20 Jul 2016 17:30:01 +0300 Вокзал http://skarga.info/complaint/item/id/6079/ Залізниця Wed, 20 Jul 2016 13:37:42 +0300 ВАТ Укртелеком http://skarga.info/complaint/item/id/6078/ Оператори Wed, 20 Jul 2016 09:36:44 +0300 Укртелеком http://skarga.info/complaint/item/id/6077/ Ремонт телефонів Tue, 19 Jul 2016 22:09:18 +0300 Приватбанк http://skarga.info/complaint/item/id/6076/ Банки Tue, 19 Jul 2016 13:12:21 +0300 Ветеринарна аптека "Тріумф" , а саме на ветврача Ніну Іванівну http://skarga.info/complaint/item/id/6075/ Аптеки Mon, 18 Jul 2016 15:35:35 +0300 яреськи http://skarga.info/complaint/item/id/6073/ Залізниця Sun, 17 Jul 2016 12:41:49 +0300