Новини

Ціни на батон ппали до попереднього рівня
13/10/2010 12:00
ВАТ «Київхліб» знизило ціни на батон до попереднього рівня. Про це, виконуючи рекомендації, підприємство офіційно повідомило Антимонопольний комітет України.

      Як повідомило підприємство, ціни на батон знижено з 08.10.2010. Зокрема у листі зазначено, що «Кабінет Міністрів України та Київська міська державна адміністрація спільно з ВАТ «Київхліб» віднайшли економічні важелі, які дозволять утримати ціни на батон та хліб вагою більш як 500 грамів з борошна пшеничного вищого, першого і другого сортів та їх суміші, борошна житнього та суміші борошна пшеничного та житнього простої рецептури (борошно, дріжджі, сіль, вода) на попередньому рівні».


      Як відомо, з 05.10.2010 вартість батону в місті Києві зросла з 2,8 до 3,10 грн. Напередодні підвищення цін на хліб у столиці Київське міське територіальне відділення Комітету надало ВАТ «Київхліб» обов'язкові для розгляду рекомендації вжити невідкладних заходів щодо унеможливлення економічно необґрунтованої зміни цін на продукцію, зокрема, на соціально значимі види хліба і хлібобулочних виробів.

      «Антимонопольний комітет прискіпливо відслідковує ситуацію на продовольчих ринках. І рішуче втручатиметься туди, де будуть зафіксовані факти зловживання ринковою владою чи антиконкурентних змов. Тому вкотре попереджаємо підприємців про неприпустимість необґрунтованого підвищення цін на основні продукти харчування, інакше суворих санкцій не уникнути», - підкреслив в.о. Голови Комітету Юрій Кравченко.dd


 


Повернутись до новин
Є питання?