Новини

АМКУ поймал косметическую компанию на неправдивой информации
01/02/2011 11:33
Антимонопольний комітет України зобов'язав ТОВ «ІМІДЖМЕЙЛ» (м. Київ) припинити поширення неправдивої інформації. Про виконання вимог Комітету компанія має поінформувати у десятиденний строк.

      Як встановив Комітет, компанія, що реалізує, зокрема, косметичну продукцію шляхом поштових замовлень, поширювала неправдиві відомості про свою діяльність на власному веб-сайті.

      Зокрема, на Інтернет-сторінці зазначалося, що загальний призовий фонд за усі роки існування «ІМІДЖМЕЙЛ» становить близько 1 млн грн, що були виплачені переможцям.

      Однак, у ході дослідження виявлено, що станом на жовтень 2010 р. компанія витратила на подарунки для споживачів лише 220 тис. грн.

     Крім того, компанія розповсюдила інформацію про багаторічний досвід роботи та п'ятирічний відкритий діалог з кращими фармацевтами, лікарями, клієнтами та партнерами. Проте компанія зареєстрована в 2008 році, а інформація про співпрацю з лікарями не має документального підтвердження.

     За висновками Комітету, рекламні дії компанії «ІМІДЖМЕЙЛ» містять ознаки порушення законодавства та можуть призвести до введення споживачів в оману.

     На вимогу Комітету компанія має припинити поширення недостовірних відомостей про свою діяльність, змінивши відповідну інформацію на Інтернет-сайті. 


Повернутись до новин
Є питання?