Новини

Державні та комунальні органи почали реагувати на надавати відповіді на наші скарги
14/07/2014 14:39
Останні місяці активізації громадського суспільства позначились позитивно на активності громадян захищати свої права та зростання соціальної свідомості звичайних українців.
Одним з таких проявів стало збільшення випадків звернень до державних та соціальних організацій в питаннях захисту порушених прав, в тому числі й прав споживачів.
Команда skarga.info, ставило за мету максимальне сприяння користувачам у зміні сфери обслуговування, поваги до покупця, відшкодування збитків понесених через недобросовісну роботу деяких компаній та державних органів. Але відразу стикнулись з фактором ігнорування запитів, скарг, звернень, повідомлень. Не всіма, а лиш деякими організаціями.
Однак після того, як нам почали повідомляти про успішно вирішені питання на користь споживачів, а також появи реакції доволі серйозних компаній та державних органів, стало зрозуміло, що кількість наших масових зверенень почало давати результати. До нас почали прислуховуватись, рахуватись, сприймати.
Нам справді було приємно, що наш соціальний проект допомагає. Після наших зверенень одній дівчині було принесені вибачення та повернуто кошти за рейс, що не відбувся наприкінці 2013 року. Інша людина протягом тривалого часу не могла отримати пристрій, за які було сплачено кошти, а отримати не вдавалось. Або виникали проблеми з отриманням, доставкою посилки, нарахування коштів на рахунок, стан сигналу інтернет або мережі зв'язку, але завдяки нашим зверенням питання вирішувались, або отримані обіцянки сприяти у вирішенні порушених прав. Хоча й досі, нажаль, помічаєм, що деякі організації як порушували, так і продовжують порушувати права споживачів, як не вирішували прохання громадян та не реагували на наші листи, так і продовжують цим займатись.
Так, наші ресурси обмежені. Проте, якщо активність споживачів буде збільшуватись, наша робота з Вашою завзятістю буде обов'язково приносити кращі результати.
На даний момент лиш відмітимо, що ДП "Укрпошта", ДП "Укрзалізниця", «Wizz Air Ukraine (Визз Єйр Україна) відповідали на більшість наших звернень та співпрацювали з нами в повному об'ємі.
Констатуємо, що команії: "Мобільні телесистеми" (МТС), "Київстар", "Фокстрот", "ПриватБанк", "Сільпо", "slando" (сландо) - лише час від часу реагують на звернення споживачів та наші запити.
Костатуємо, що компанії: "Укртелеком", Life (лайф), КП "Київпастранс", КП "Київавтодор" та більшість державних органів та управлінь - не зреагували на наші повідомлення та/або не посприяли вирішенню жодної скарги.

Багато компаній відсутні в вищевказаному переліку і лиш з часом нам вдасться ідентифікувати їх і зарахувати до якоїсь категорії.

Пропонуємо всім громадянам бути активними, звертатись до нашого проекту, приєднуватись до нашої сторінки https://www.facebook.com/pages/Skarga-info/1495821443982806?ref=tn_tnmn, ділитись своїми враженнями, вносити пропозиції, знаходити однодумців, об'єднуватись та разом впливати на компанії та органи, на керівництво та працівників приватних та державних організацій з метою змін на краще та якісніше обслуговування та ставлення до нас, споживачів, громадян.

P.S. дуже часто ми просто не знаємо чи вирішились Ваші скарги, тому просимо залишати повідомлення та коментарі про позитивні або негативні результати.


З повагою, 
команда Skarga.infoПовернутись до новин
Є питання?