Новини

Як правильно написати заяву про повернення товару ?
29/07/2014 08:00

Споживач, купуючи поганий товар повинен знати, що гроші, які були витрачені на купівлю, наприклад, техніки – можна повернути. Зразок заяви щодо повернення товару.

В супермаркетах, інтернет – магазинах, часто можуть продавати товар, який не відповідає технічним характеристикам, або дефект цього товару випливає згодом. Наприклад, купуючи фотоапарат – спочатку можна не помітити, що в ньому погані (биті )пікселі. Варто, перед тим, як купуватимете товар, дізнатися, хто несе гарантійні зобов’язання. Фірма – яка виготовила продукцію чи гарантію надає безпосередньо магазин, в якому купувалася техніка. Звичайно, краще коли гарантійний ремонт або підтвердеження бракованого товару видаватиме фірма-виробник, аніж зацікавлені магазини.

 

Заява про повернення товару – зразок.

 

Кому адресована заява ПІБ

Вул. розташування магазину чи юридична адреса фірми

Від кого, та номер телефону

Заява

Прошу повернути мені, Петру Петровичу Петренко гроші за придбаний товар 27.11.2014 року назва товару(№1111), «назва виробника та моделі приладу», 1шт, у розмірі 3 тисячі грн. (три тисячі гривень) у зв’язку виявленням дефекту товару. Підтвердження даного факту зафіксовано в офіційному сервісному центрі  “ назва виробника приладу” за адресою м.Київ, вул. Бальзака, 42. Номер замовлення №3455.

 

Підпис                                                                     Дата

 

Також, можете прикріпляти до таких заяв про повернення товару чеки, копії, в даному випадку, підтверджень сервісних центрів.Якщо виявлено дефект товару, контрафакт, то споживач має право на розірвання контракту укладеного з фірмою, яка продала такий виріб.  Навіть більше – людина, яка придбала такий товар має право розірвання договору, вже після  закінчення терміну дії гарантії. «Права споживача вважаються в будь-якому разі порушеними, якщо: …споживачу реалізовано продукцію, яка є небезпечною,неналежної якості, фальсифікованою» (пункт 6 частини 1 статті № 21 Закону “Про захист прав споживачів”).Повернутись до новин
Є питання?